Azime Paine ELTA® batoane
Produsul este sub forma de batoane de lungime 17 cm, sectiune patrata de 2×2 cm, gramajul cca 25 g. Ingrediente: tarate alimentara de grau apa de legume sau zer din lapte nepasteurizat

Azime Paine ELTA® "Ali-Papa"
Produsul este sub forma de granule. Ingrediente: tarate alimentara de grau si apa de legume(zer). Forma granulata a Painii Naturale Elta este utila persoanelor care nu pot mesteca foarte bine, deasemeni in alimentatia copiilor mici si in preparatele Alimentatiei Naturale de genul blaturi de tort, chiftelute raw, mici raw, etc.

Mai nou, Azima Painea Naturala Elta este realizata si in varianta raw-vegan, inlocuind zerul cu apa de legume.

Azima Painea Elta de orice fel se prezinta ambalata in pachete de 500 gr; pret: 15 RON/pachet
* Termen de garantie: 3 luni.
* A se pastra in locuri curate, uscate si bine aerisite, la temperatura camerei.

Comenzile se livreaza in general prin posta, cu plata la primire (in sistem ramburs).

Taxele postale (transportul) sunt achitate de catre expeditor, pentru comenzile de minim 300 ron (10 kg paine Elta).

La comenzile de minim 25 kg aplicam un discount de 10%, iar la comenzile de minim 50 kg aplicam un discount de 20%.

Pentru comenzi din strainatate costul este 10 EURO/kg, iar comanda minima onorata este de 10 kg.

Plata se poate face si prin banca, in contul bancar al asociatiei ELTA Universitate:

RO 95 RZBR 0000 0600 0800 2735 (RON) deschis la Raiffeisen Bank, sucursala Harsova, jud. Constanta sau

Puteti face comenzi la telefoanele: +4 0722 371 107 si +4 0722 270 217